آژانس خدمات مسافرتی سلام توریستآژانس خدمات مسافرتی سلام توریست

هتل پارساوا مشهد

اتاق های موجود

هتل
2 ستاره
ایران
مشهد
Khorasan Razavi, Mashhad, امام رضا 8، Iran
12ظهر
12ظهر
10 %

اگر مهمان شهر مشهد هستید و به دنبال یک اقامتگاه مدرن و بی‌نظیر می‌گردید، ما هتل دو ستاره پارساوا را بهتان پیشنهاد می‌کنیم. این هتل یکی از شیک‌ترین هتل‌های شهر مشهد است که با فراهم کردن امکاناتی کامل در محیطی آرام و مجلل، اقامت راحتی را برایتان رقم می‌زند.

هتل دو ستاره پارساوا در شهر مشهددر منطقه‌ای بی‌نظیر با سبک معماری مدرن و مجلل ساخته شده است. این هتل بزرگ با امکانات و تجهیزات مدرن براساس استانداردهای بین‌المللی هتلداری طراحی شده است. شک نداشته باشید در این هتل آرامش سفرتان فراهم است. آرامش این هتل خستگی را از تن مسافران به در می‌کند. شما می‌توانید بعد از گشت‌و‌گذار در مشهد باصرف عذایی دلچسب در رستوران‌ هتل پارساوا نهایت لذت را ببرید.

سیاست‌های هتل پارساوا مشهد

12ظهر
12ظهر
10%

امکانات رفاهیهتل پارساوا مشهد

نظرات مهمان (0 نظرات)

سوالات متداول در خصوص هتل

شما می توانید جواب بیشترین سوالات پرسیده شده در خصوص هتل را اینجا بیابید ..

در صورت پرداخت مبلغی از رزرو یا پیش پرداخت رزرو شما تایید شده است و می توانید هنگام مراجع به هتل مابقی مبلغ را پرداخت نمایید. کد رزرو و پین کد شما جهت پیگیری رزرو کفایت می نماید. شما همچنین می توانید با هتل تماس گرفته و رزرو خود را تایید نمایید.

لوازم یکبار مصرفی که در اتاق در اختیار شماست شامل مسواک ، خمیردندان ، واکس کفش ، دمپایی ، صابون ، شامپو می باشد

شما در هر بازه زمانی می توانید وارد حسابتان شوید و رزروتان را کنسل نمایید .

متاسفانه اگر بدون هیچ هماهنگی در زمان رزرو در هتل حضور نیابید مبلغ پیش پرداخت شما از بین رفته و غیر قابل استرداد می گردد.

مناطق دیدنی و تفریحی

ghiam-masjed-ghoharshad

مسجد گوهرشاد

مسجد گوهرشاد در مشهد در جنوب حرم علی بن موسی الرضا به ۸۲۱ ق/۱۴۱۸ م به دستور گوهرشادبیگم همسر شاهرخ ساخته شد. به دلیل ظرافت و زیبایی کاشی‌کاری و خط و اسلوب معماری مسجد گوهرشاد، این مسجد از شاهکارهای معماری ایرانی در دوره تیموری؛ و به دلیل موقوفات بسیار و مجاورت با آرامگاه علی بن

بیشتر
jootix-3922837395

حرم علی ابن موسی الرضا مشهد مقدس

حرم علی بن موسی الرضا، که با نام مرسوم حرم امام رضا شناخته می‌شود، دربرگیرنده آرامگاه هشتمین امام شیعیان در شهر مشهد، ایران است. این مجموعه در سال ۱۳۹۲ خورشیدی ۷۰ هکتار مساحت داشته و دارای ۲۶ رواق (بنای سرپوشیده) و ۹ صحن (فضای باز) و ۶ مدخل ورودی به نام بست است.[۱] علی بن

بیشتر
parsava

هتل پارساوا مشهد مشهد, ایران

رتبه بندی کلی شما برای این هتل

شماره رزرو

پین کد

عنوان نظر شما

نظر شما

چه نوع سفر این بود؟

  • تجاری
  • زوجهای جوان
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • تکی